czerw.18

Kocham Go a zarazem nienawidze

dodano: 18 czerwca 2010 przez vika87


Mój maż potrafi być wspaniałym człowiekiem.Wyrozumiały,pomocny,troskliwy i opiekuńczy a takze wzorowy ojciec.Niestety taki jest rzadko...Częsciej jest egoistą,który nie szanuje innych i nie zważa na potrzeby innych,widzi tylko czubek własnego nosa.Niestety ale tak jest coraz częsciej,a za tym wszystkim stoi alkohol.

 

Musze przyznać,ze mój maż nadużywa alkoholu.Nie jest to tak,że jest jakimś menelem,wręcz przeciwnie wypłate zawsze przynosi do domu,jednak ciagle szuka okazji do wypicia.Pierwszego dnia są to 2 piwa a potem juz coraz wiecej i się tak ciagnie tydzień lub dwa...potem przeprasza,mówi,że nie jest alkoholikiem i panuje nad wszystkom i że wiecej nie bedzie blablabla...ciągle ta sama śpiewka.A pod wpływem alkoholu potrafi mnie z byle powodu wyzwać od szmat itd.szkoda słów.

 

Chyba Kocham Go jeszcze ale czasami z całego serca nienawidze.To jest taki straszny ból,którego nie da się opisać.Sama nie wiem jak to znoszę te obelgi i wyzwiska...nie wiem dlaczego to znosze.Jestem głupia nie wyobrażam sobie życia bez niego,boję się,że sobie nie poradze...że odbieże mi Nasze dziecko.

 

Tyle na dzisiaj ide juz spać.Dobranoc.
Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Wasze komentarze

zgłoś
patrycja0303 6 lipca 2010 patrycja0303 napisała:

Kochana,jak najszybciej poproś o pomoc. On się nad Tobą znęca-to pierwszy krok do maltretowania! Uwierz mi , widziałam wiele takich przypadków.Im szybciej poszukasz specjalistycznej pomocy tym lepiej !Chyba nie chcesz być bita,kopana,przypalana papierosem?Albo żeby Twe dziecko to widziało?TO JUŻ JEST PRZEMOC !